Благодійний проект «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» від Mary Kay продовжує підтримувати жінок, яких спіткала проблема раку молочної залози. В рамках проекту українське відділення бренду за підтримки Благодійного Фонду «Здоров'я жінки і планування сім'ї» пропонує жінкам, які перенесли операцію з видалення злоякісної пухлини молочної залози, пройти програму реабілітації за рахунок благодійних внесків. Щороку Mary Kay запускає спеціальну продукцію, частина коштів від продажу якої спрямована на фінансування програми реабілітації.

В рамках програми жінки проходять комплекс відновлювальних процедур, отримують консультації провідних фахівців, спілкуються з психологами та іншими жінками, яких спіткав цей діагноз. Програма допомагає відновити не лише фізичний, а й психологічний стан. На сьогодні курс реабілітації пройшли вже понад 1500 жінок, на реабілітацію перераховано вже понад 5 мільйонів гривень.

Проект «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» повністю фінансується за рахунок зібраних коштів від продажу спеціальної продукції Mary Kay.

Популярні новини зараз

Знизить холестерин і цукор: медики назвали ідеальний для здоров'я гарнір

Помер відомий український педіатр

У сукні, що нагадує штору: вагітна Тіна Кароль намагається приховати свій кругленький животик (фото)

Як нова технологія pH Balance одночасно піклується про шкіру голови і волосся?

Показати ще

У 2020-му році такою продукцією став «Інтелектуальний» бальзам для губ з  інноваційної лімітованої колекції бренду. Це унікальний продукт smart-косметики. Компоненти бальзаму вступають у реакцію зі шкірою та утворюють унікальний колір на губах, що реагує на рівень pH та температуру вашого тіла, змінюючи інтенсивність кольору. А отже, на губах кожної красуні відтінок бальзаму виглядатиме по-різному, проте личитиме на 100%, адже проявить саме «твій» унікальний відтінок! Тож #проявихарактер – будь саме такою, якою хочеш ти.

35 гривень від продажу кожного бальзаму для губ перераховуються на рахунок БФ «Здоров’я жінки та планування сім’ї» на підтримку програми реабілітації жінок, що зіткнулися з раком грудей.

Ти можеш бути різною – сильною й тендітною, сміливою й ніжною.

Ти можеш бути собою чи перевтілюватись у когось.

Ти можеш проявляти себе як завгодно, але не можеш залишатися осторонь.

Приєднуйся до благодійного руху #проявихарактер разом із Mary Kay.

Змінюй відтінки – змінюй життя!